עבודה בציורי שמן

מהי עבודה בציורי שמן? איפה עובדים? כמה מרוויחים? אלה שאלות שמעסיקות הרבה צעירים ישראלים שמחפשים עבודה בחו"ל. אנסה לענות על שאלות אלה ולהרחיב מעט על עבודה במכירת ציורי שמן.

תחום מכירת ציורי שמן בחו"ל הוא ענף ותיק בתחום העבודות בחו"ל והוא החל את דרכו בקנדה ובארה"ב. עם השנים תחום זה הלך והתפתח וכיום ניתן למצוא עבודות במכירת ציורי שמן גם באירופה, אוסטרליה ואפילו דרום אפריקה.

עבודה מסוג זה נקראת D2D, זאת אומרת מדלת לדלת, נציג המכירות עובר בין בתים ומציג את המוצרים שלו, במקרה הזה ציורי שמן, שמיוצרים בעבודת יד. עבודה בציורי שמן מתבצעת ברוב המקרים בצוותים קטנים וכל צוות מתמקד באזור אחר. אזורי המכירה הם בד"כ שכונות אמידות ואזורים בעלי ממון בהם התושבים מבוססים ובעלי יכולת כלכלית גדולה. את הידע הבסיסי על שיטות העבודה ועל הציורים השונים תקבלו כאשר תעברו הדרכה על ידי החברה שתעסיק אתכם ולכן לא נדרש ידע מוקדם.

מכירת ציורי שמן נעשית במהלך כל השנה ולאו דווקא בתקופות החגים, לכן העבודה מאוד מתאימה לסטודנטים שמעוניינים למצוא עבודה בחו"ל בתקופת הקיץ. שעות העבודה קצרות באופן משמעותי לעומת עבודות אחרות בחו"ל, דוגמאת מכירות בעגלות בקניונים. כמו כן, השכר יכול להגיע לסכומים מאוד גבוהים, בהתאם לכמות המכירות.

לסיכום, עבודה בציורי שמן נחשבת לעבודה רווחית ביותר בשוק העבודה בחו"ל, היא טומנת בה חוויה מופלאה והכרות מעמיקה יותר של האזורים היוקרתיים והנחשבים בארה"ב. זו הרפתקאה אמיתית לאלה שלא מסוגלים לעמוד שעות רבות בתוך קניון הומה אדם ואוהבים לטייל, להסתובב, לעבוד מעט ולהרוויח המון.