ספרי טיולים בחו"ל

כמה כיף זה לארוז מזוודה, לרכוש כרטיס טיסה ולשגר את עצמך לאיזה יעד מרתק או ארץ נידחת בקצה השני של העולם – הרחק מהבעיות הפרטיות, להתנתק מהשגרה ופשוט לברוח למקום של הנאה מקסימאלית. אבל בכדי לדעת לאן ללכת, איפה לישון, היכן לטייל ומה לאכול אנחנו זקוקים למידע – ספר טיולים בחו"ל הוא מדריך מעולה, נוח לשימוש ומלא אינפורמציה לה אנו זקוקים.

ספרי הטיולים נמצאים בכל חנות ספרים וגם בחנויות ציוד טיולים – ניתן לרכוש אותם מראש או רגע לפני העלייה למטוס וגם בחו"ל – כשתגיעו ליעד. ספרי טיולים יציגו בפניכם את האטרקציות המרכזיות, מקומות הבילוי החמים, המסעדות השוות, אפשרויות תחבורה והתניידות באיזור וטיפים שיסייעו לכם מבחינה כלכלית ואפילו מבחינת השתלבות תרבותית עם תושבי המקום.

ספרי טיולים מגיעים בגדלים שונים ותאמינו או לא זה יתרון. טיול של ארבעה ימים בלונדון יכול להסתכם בספרון קטן וקומפקטי וטיול של חצי שנה בדרום אמריקה יכול להיות מפורט לפרטי פרטים בספר עב כרס בו כל המידע הנדרש.

בין ספרי הטיולים המומלצים ניתן למצוא את "העולם", "לונלי פלאנט" מדריכי טיולים של "שטיינהרט קציר", מדריכי "שיחור" וספרי טיולים נוספים של הוצאות ספרים קטנות יותר.

מה ששינה את עולם ספרי הטיולים הוא האינטרנט שטרף את הקלפים ויצר אלטרנטיבה מהירה ואינפורמטיבית יותר מספר הטיולים הממוצע. כיוון שספר טיולים לעד יאבק במידת הקומפקטיות מול כמות האינפורמציה הנדרשת, האינטרנט מצליח לדלג מעליו במשוכה זו. מספיק שאתה מטייל עם פלאפון חכם, ועולם הטיולים נפרס בפנייך בלחיצת עכבר.

האינטרנט זוכה ליתרון נוסף בקרב על ליבם של התיירים – יכולת השיתוף. למעשה כיום ישנם פורומים ואתרי אינטרנט רבים שדרך שיתוף בין תייר אחד למשנהו ממליצים על אטרקציות, מקומות בילוי, מסעדות וכדומה. כך שלפני שתכנסו להוסטל בקוסטה ריקה, תוכלו לבדוק בכמה כוכבים הוא דורג בפורום מסוים, מה אמרו על בעלי המקום וכמה תעלה לינה בלילה.

אז אם אתה טיפוס טכנולוגי או לא, תמיד תוכל למצוא את המדיה והמדריך שיסייע לך לטייל בצורה חכמה ומהנה. מספרי טיולים דרך אתרי מדריכי טיולים בחו"ל, האינפורמציה קיימת, רק צריך לנצל אותה.