נופש בחו"ל

אחד הדברים שרובנו מצפים לו במשך כל השנה או לפחות פעם לכמה זמן הוא נופש בחו"ל. כולנו צריכים מדי פעם להתנתק משגרת היומיום, לשכוח מהעבודה ולצאת לחופשה קצרה בחו"ל. בין אם לטיול הכולל אטרקציות, אתרי תיירות, מוזיאונים, מקומות ומבנים היסטוריים ובין אם לנופש רגוע, בטן גב, רביצה על חוף הים או בבריכה של בית המלון.

נופש בחו"ל מתאים לכל גיל ולכל מטרה. צעירים משוחררים לרוב טסים לחו"ל לטיול תרמילאים ארוך בדרום אמריקה או במזרח הרחוק. חלקם אף טסים למטרת עבודה בחו"ל ומשלבים טיול של אחרי הצבא. כמו כן, ישנם ישראלים הטסים לחופשות קצרות ליעדים קרובים כמו יוון, תורכיה וקפריסין ויש כאלה שיבחרו לטוס לנופש משפחתי בחו"ל במדינות אירופה השונות. חופשה בחו"ל יכולה להיות כחלק מנסיעת עסקים או במסגרת של טיול מאורגן, כטיול של ירח דבש או כחופשה קבוצתית של גיל הזהב. נופש בחו"ל הוא ללא ספק אחת החוויות שלנו בחיים והוא מספק לנו רגעי אושר, שלווה ושקט נפשי.

טיול בחו"ל לא חייב להיות הוצאה יקרה, ישנם מספר דרכים להוזיל את ההוצאות באופן משמעותי. עיקר ההוצאות של חופשה חלומית בחו"ל הן על לינה וכרטיסי טיסה. אחת הדרכים לחסוך בהוצאות אלה היא לרכוש חבילות נופש בחו"ל במחיר מוזל. כמו כן, כדאי לחפש כרטיסי טיסה בדילים של הרגע אחרון או בחברות תעופה המציעות טיסות זולות לחו"ל, טיסות צ'רטר וכדומה.

ישנן גם דרכים יותר מקוריות לחסוך בהוצאות והן למשל באמצעות אתרי אינטרנט חברתיים של תיירים המציעים חילופי דירות בחו"ל. הרעיון הוא פשוט, החברים באתר מנדבים את ביתם לתיירים ובכך ניתן לחסוך בהוצאות הלינה. בנוסף, מומלץ לנסוע בתחבורה ציבורית בחו"ל באמצעות כרטיסים משולבים אשר מיועדים לרכבות, אוטובוסים, מעבורות וכלי תחבורה אחרים, לערוך קניות בחנויות ה – outlet הזולות ולברר על הנחות שונות כמו למשל הנחות הניתנות לסטודנטים.