משרות בחו"ל

עבודה בחו"ל פופולארית בקרב צעירים ישראלים המעוניינים לחסוך כסף ולטייל בחו"ל. ניתן למצוא משרות עבודה בחו"ל במגוון יעדים בעולם ובתחומים שונים. כמו כן, השכר עשוי להשתנות בהתאם לאופי העבודה ולמיקום בו שוהים. חולמים לעבוד בחו"ל? זה הזמן למצוא את משרת החלומות שלכם בחו"ל – קיראו מהן אפשרויות התעסוקה לישראלים מעבר לים, ואיך מוצאים עבודה.

משרות בחו"ל לצעירים

משרות עבודה בחו"ל לצעירים מהווה הזדמנות לצאת מבית ההורים ולעבור לרשות עצמכם. טיסה לחו"ל כשלעצמה היא חוויה אדירה, כך שמעבר לחו"ל במסגרת עבודה זו הרפתקאה ייחודית שתחרט בזכרונכם, ותאפשר לכם חיסכון כספי בשילוב של טיול או אפילו טיול אחרי צבא.

עבודה בחו"ל היא לרוב מאוד תובענית, אך עדיין יש אפשרות לנהל חיי חברה עשירים לצידה ולטייל ביעד שבו חיים ועובדים. רוב העבודות לצעירים בחו"ל הן בד"כ זמניות, לתקופות של מספר חודשים, שלא דורשות ניסיון מוקדם. בנוסף, ברוב המקרים אותן משרות אינן מצריכות הכשרה מיוחדת לתפקיד, וישנה תחלופה גבוהה של עובדים לאורך השנה.

משרות מכירה בעגלות בחו"ל

ענף המכירות הוא המוביל בתחום העבודות בחו"ל וכובש את לוחות הדרושים. עיקר המשרות במכירות משתייכות לעבודה בעגלות, הן למעשה דוכני מכירה הממוקמים בקניוניום הומי אדם ובמרכזי קניות. כמעט בכל מרכז קניות נחשק, בקניונים מפוארים במיקומים תיירותיים בחו"ל, תמצאו עגלות של ישראלים. תפקיד המוכרים בעגלות הוא להציג לעוברים ושבים את המוצרים בעגלה, ולנסות למשוך אותם לרכוש את המוצר. זהו ללא ספק סוג של עבודה בחו"ל נפוץ ואהוב מאוד. היתרון בעבודה בעגלות הוא בעיקר הרווחיות הגדולה והמשכורות שהיא מניבה. המשכורת מבוססת בד"כ על שכר בסיס + עמלות מכירה שמנות, ולכן ככל שמוכרים יותר מרוויחים יותר. לפיכך, ניתן לחסוך סכומי כסף גבוהים תוך זמן עבודה יחסית קצר.

משרות בחו"ל שאינן בעגלות

אפשרויות נוספות העומדות בפני מי שמחפש עבודה בחו"ל הן למשל מכירת ציורי שמן מדלת לדלת, עבודות באבטחה ועבודות זמניות שונות בעסקי המזון והתיירות.

  • עבודה באבטחה – במוסדות שונים המנוהלים על ידי ישראלים, או שמעסיקים חברות אבטחה בניהול ישראלים, מחפשים חיילים משוחררים, צעירים יוצאי יחידות קרביות, בעלי כושר גופני טוב, עם ניסיון בשמירה ואבטחה.
  • מכירות מדלת לדלת – תחום זה נחשב למורכב יותר ממכירות בעגלות, זאת מכיוון שכושר השכנוע שיש להפעיל הוא רב יותר במכירה מדלת לדלת, אך יש שיעידו שלא.

הוצאות במסגרת עבודה בחו"ל

יש לקחת בחשבון הוצאות מחייה בסיסיות כגון שכר דירה, חשבונות ורכישת מוצרי מזון. בנוסף, ישנן גם הוצאות כספיות על בילויים, טיולים ושאר מותרות. זה המקום לציין כי ישנן חברות אשר מספקות פתרונות דיור לעובדיהן, ומשכנות את העובדים בקומפלקסים מפוארים ובדירות מאובזרות במחיר מסובסד.