מחירי ביטוח לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל נועד לתת מענה במהלך השהייה בחו"ל ולכסות הוצאות במקרים של פגיעה בגוף, בנפש או ברכוש. מבררים על מחירי ביטוח לחו"ל? הגעתם למקום הנכון! כאן תוכלו לקבל מידע על חבילות ביטוח שונות, ההשוואה ביניהן ומחירים של ביטוח נסיעות לחו"ל.

כיום, אפשר לרכוש ביטוח לחו"ל דרך קופות החולים, סוכנויות הביטוח, חברות האשראי ובדואר. ניתן למצוא ביטוחים המוצעים בחינם, בעלות סימלית או בעלות יקרה יותר. באופן כללי, פוליסת ביטוח לחו"ל אינה נחשבת למצרך יקר, היא עולה בסה"כ מספר דולרים מועטים ליום. יחד עם זאת, חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים נכונה בין חברות הביטוח ולהתאים את הפוליסה לאופי הטיול.

חברות הביטוח מציעות מגוון מסלולים וחבילות של ביטוח נסיעות לחו"ל. ביטוחים המוצעים בחינם או בעלות השואפת לאפס יכללו את מינימום השירותים ולא בטוח שיספקו מענה מתאים לבעיות כאלו ואחרות העלולות לצוץ במהלך הטיול. מחירי ביטוח לחו"ל עבור טיול תרמילאים בדרום אמריקה יהיו שונים ממחירי ביטוח לחופשה רומנטית בצרפת.

פוליסה המותאמת לטיול תרמילאים תכלול סעיפים נוספים של חילוץ והצלה, כיסוי פעילויות של ספורט אתגרי וכדומה, והיא כמובן תהיה יקרה יותר מאשר הפוליסה הרגילה. בנוסף, ניתן לרכוש ביטוח המותאם לבעלי מגבלות רפואיות ולחולים במחלות כרוניות, ביטוח לנשים בהריון או לבני גיל הזהב. ככל שהפוליסה תהיה מקיפה, בעלת כיסוי נרחב והשתתפות עצמית נמוכה יותר המחיר שתדרשו לשלם יהיה גבוה יותר.

לסיכום, טיפולים רפואיים בחו"ל עלולים להיות יקרים מאוד ועל מנת לטוס בראש שקט ולהמנע מהוצאות מיותרות כדאי לרכוש ביטוח לחו"ל. מחירי הביטוח הבסיסי נמוכים יחסית והביטוח מכסה הוצאות אשפוז, מטען וטיפולים אחרים, חלקם בתוספת תשלום וחלקם לא.