כרטיס טיסה לחו"ל

מחפשים כרטיסי טיסה לחו"ל? לפניכם כל המידע על טיסות לחו"ל והזמנת כרטיס טיסה לחו"ל במחירים המשתלמים ביותר. ריכזנו את כל הגורמים המשפיעים על מחירי כרטיסי הטיסה לחו"ל ומה הדברים שכדאי לדעת לפני הזמנת כרטיס טיסה.

סוכנויות הנסיעות וחברות התעופה מציעות דילים וכרטיסי טיסה שונים ליעדים ברחבי העולם והאפשרות לטוס לחו"ל היום נגישה יותר מתמיד. כמובן שיש גורמים המשפיעים על מחירי כרטיס הטיסה לחו"ל, למשל יעד הטיסה, (טיסה ליעד רחוק יותר תעלה יותר מטיסה ליעד קרוב), ביקוש והיצע (בעונות מבוקשות מחיר כרטיס טיסה יעלה יותר) ומחירי הדלק.

לרוב, אך לא תמיד, מחיר כרטיס טיסה ישירה לחו"ל יהיה יקר יותר מאשר טיסה עם עצירות ביניים, זאת מאחר ועצירת ביניים מאפשרת להוריד נוסעים ביעד הביניים ובמקומם להעלות נוסעים חדשים. בנוסף, עצירת הביניים משתלמת לחברות התעופה מאחר והיא גם מאפשרת להוריד ולהעלות סחורות.

גורם נוסף המשפיע על עלות כרטיס הטיסה הוא כאמור המועד. בעונות עמוסות בהן הביקוש גדול וההיצע מוגבל (בעיקר בקיץ, בעונות בהן מזג האויר נוח, בחגים ובחופשות של הילדים) המחירים מזנקים. כמו כן, גם למועד החזרה מחו"ל יש השפעה על עלות הכרטיס, כרטיס טיסה חזור בהפרש של מספר ימים יהיה לרוב יקר מאשר טיסה חזרה בהפרש גדול יותר. גם טיסה בשעה נוחה לעומת טיסה בשעה מאוחרת ופחות נוחה תעלה בד"כ יותר לצרכן. המועד בו מזמינים כרטיס טיסה לחו"ל יכול אף הוא להשפיע על מחירי הכרטיס. במקרים בהם נשארו מקומות פנויים על המטוס חברות התעופה מוזילות מחירים ויוצאות במבצעים של הרגע האחרון.

מחירי כרטיס טיסה לחו"ל מושפעים גם מסוג הטיסה. ישנן חברות תעופה המפעילות טיסות זולות לחו"ל המכונות low cost. טיסות אלה כוללות רק את שירותי הטיסה הבסיסיים ופינוקים נוספים (ארוחות, מטען עודף) כרוכים בתשלום. טיסות ה – low cost וטיסות הצ'ארטר זולות בהרבה מהטיסות הסדירות. לסיום, חשוב לציין שלא תמיד כרטיס טיסה לחו"ל לכיוון אחד יהיה זול יותר מאשר כרטיס טיסה הלוך ושוב.