טיפים לעבודה בעגלות בחו"ל

עבודה בעגלות בחו"ל היא אחת מהעבודות הנחשקות ביותר בעיני צעירים ישראלים רבים. במידה ואתם מתעתדים לצאת בקרוב את גבולות הארץ כדי לשלב בין כיף חיים בארץ זרה לעבודה במכירות שעשויה להניב עבורכם לא מעט כסף, הרשו לנו לשתף אתכם בכמה טיפים שיסייעו לכם להפיק את המרב מהתקופה הקרובה.

לזכור לשם מה הגעתם

כל אחד מגיע לעבוד בעגלות מסיבה שונה. במקרים מסוימים מדובר על סטודנט לאחר תואר ראשון שמעוניין לחסוך כסף לתואר השני, במקרים אחרים מדובר על צעיר אחרי צבא שמעוניין לממן את הטיול הגדול ועוד. לרוע המזל, צעירים רבים נוטים לאבד את הראש במהלך העבודה ולשכוח את המטרות הראשוניות שהציבו לעצמם לפני שיצאו מהארץ. כך למשל הם נוהגים לבזבז את כל המשכורת שלהם על בילויים וכיופים ובסופו של דבר חוזרים לארץ אחרי מספר חודשים בהם עבדו קשה מאוד עם כיסים ריקים משטרות.

לפיכך, מומלץ מאוד לזכור בכל רגע נתון מה היא מטרת העבודה ולהקפיד שלא להתפרע עם הבזבוזים. עבודה בחו"ל בעגלות יכולה להיות מתגמלת מאוד והפיתוי לבזבז את הכסף שהורווח ביושר עלול להיות גדול. עם זאת, אל לכם להיסחף להרפתקאות ולבזבז את כל מה שהרווחתם בעמל רב.

לעבוד אך ורק באופן חוקי

הטיפ השני שלנו אליכם הוא לדאוג לאשרת עבודה מסודרת עוד לפני היציאה מהארץ. עבודה לא חוקית יכולה להוביל לקנסות כבדים, עונשי מאסר וגירוש מהמדינה שבה תעבדו. במקרים מסוימים עובדים לא חוקיים זוכים לחותמת שחורה בדרכון – איסור מוחלט להיכנס למדינה בתור עונש. כיום ניתן להשיג אשרת עבודה חוקית בחו"ל בקלות רבה יחסית דרך חברות המעסיקות ישראלים בחו"ל. אי לכך, אל לכם לקחת את הסיכון. דאגו להשיג את כל האישורים הדרושים והימנעו ממצבים לא נעימים.

כמו כן, מומלץ מאוד לדאוג להשגת האישורים ולהסדרת הניירת והבירוקרטיה לפני שאתם עוזבים את הארץ. הדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה זה שתגיעו למדינת היעד ותגלו מאוחר מדי שאשרת העבודה לא התקבלה ושסתם הוצאתם כסף על כרטיס טיסה.

לעשות שיעורי בית

טיפ קטן שיכול לעזור לכם בגדול הוא לתרגל את האנגלית ואת כישורי המכירות שלכם כבר בארץ. נסו לדבר רק אנגלית במשך כמה ימים כדי להסיר את החלודה וכדי לשמן את המערכת המוחית וכן מומלץ ביותר לאתר אדם שעבד במכירות בעגלות בשביל לקבל ממנו כמה טיפים מנצחים. השתדלו שלא להגיע למדינת היעד מבלי לדעת דבר על מנהגי התרבות ועל אופי המקום. עשו שיעורי בית, למדו כל מה שאתם יכולים וכך תשיגו יתרון משמעותי על פני המוכרים האחרים במקום.

לא לשכוח ליהנות

בדרך כלל עבודה היא לא בדיוק עניין מהנה יתר על המידה. עם זאת, בכל הקשור לעבודה בעגלות בחו"ל, אין שום סיבה שלא תוכלו לשלב בין עבודה לבין הנאה. העבודה בעגלות מאפשרת לכם לפגוש אנשים חדשים מדי יום, לעבוד בסביבה צעירה ותוססת, לנשום אוויר שונה ולהכיר תרבות חדשה. נכון, זה נשמע מוזר, אבל כשתתחילו לעבוד תגלו שישנם עובדים שמתמכרים לחלוטין לעבודה ושוכחים שבמהלך הדרך ניתן גם ליהנות.

ההמלצה שלנו אליכם היא מדי פעם לעצור, לנשום עמוק, לחייך חיוך אמתי מכל הלב ופשוט – ליהנות.