טיול תרמילאים בחו"ל

אם אתם חובבי הרפתקאות, מחפשים דרך שונה וזולה לחוות טיול בחו"ל, מתפשרים על נוחות ומעוניינים לפגוש מטיילים נוספים מרחבי העולם אז טיול תרמילאים בחו"ל הוא הדבר בשבילכם. לפניכם מידע רלוונטי, יתרונות וחסרונות ויעדים מועדפים של טיול בחו"ל לתרמילאים.

כל תקופה בחיים יכולה להיות מתאימה לצאת לטיול תרמילאים, אם אתם לפני צבא או אחרי, לפני לימודים או זוג נשוי עם ילדים, אין הגבלת גיל, רק צריך לרצות בזה. טיול תרמילאים מתאפיין בשהייה ארוכת טווח מאשר בטיול רגיל, בהליכה ממושכת יחסית עם תרמיל גב ובו ציוד הכרחי, שימוש בתחבורה ציבורית זולה ובסיסית או טרמפים, לינה באכסניות זולות, הכרת התרבות ותרמילאים נוספים וחווית טיול שונה, חסכונית ומאתגרת.

בארץ, רוב התרמילאים הם צעירים אחרי צבא המחפשים ריגושים, חופש, חוויות סוערות ודרך לפרוק את כל המתחים לפני תחילת לימודים, לצאת מהשגרה, להשתחרר ולראות עולם. היעדים הפופולאריים ביותר לטיול תרמילאים הם המזרח הרחוק, הודו, תאילנד, נפאל, דרום אמריקה ואוסטרליה. היעדים האקזוטיים האלה מושכים אליהם תרמילאים רבים מרחבי העולם בזכות החופים המדהימים, המסיבות וחיי הלילה הסוערים, טיולי הג'יפים והטראקים, הנופים הקסומים, התרבויות המעניינות ושלל האטרקציות שהם מציעים והכל במחירים נוחים ואטרקטיביים.

היתרון הבולט של טיול תרמילאים בחו"ל הוא החיסכון הגדול בכסף. פרט לכרטיסי הטיסה שכנראה יהיו ההוצאה הכי יקרה, שאר הטיול מתאפיין בהוצאות מחייה זולות ומאוד בסיסיות. כמו כן, במהלך טיול תרמילאים פוגשים מטיילים שונים ותיירים מרחבי העולם, כך שאפילו בזמן נסיעה ברכבת או באוטובוס מקומי נפגשים עם אנשים חדשים, מתחברים ובלי לשים לב מבלים איתם חצי מהטיול.

אחד החסרונות הבולטים של טיול תרמילאים זה הנוחות. על מנת לחסוך בכסף ולחוות את החיים והתרבות במדינה נעים ממקום למקום באמצעי תחבורה מקומיים, רכבות ואוטובוסים שלא תמיד נוחים ומפנקים. כמו כן, ישנים באכסניות זולות ולא במלונות יוקרה בעלי סטנדרטים גבוהים. בנוסף, טיול תרמילאים במקומות שונים בעולם עלול לעיתים להיות מסוכן. יש להזהר מכייסים, רצוי לטייל בקבוצות ולא לבד ולנוע ממקום למקום בבטחה. לבסוף, לפני טיול תרמילאים בחו"ל חשוב לברר אילו חיסונים נדרשים ולדאוג לביטוח בריאות לחו"ל.