ויזה לסין

סין היא אחת המדינות הגדולות בעולם והיא בעלת תרבות עתיקת יומין ומעניינת ביותר. על מנת להכנס לתחומי המדינה נדרשים ישראלים להוציא ויזה לסין. על תהליך הוצאת הויזה תוכלו להמשיך לקרוא בהרחבה.

תהליך הוצאת ויזה לסין אורך בין שלושה לארבעה ימים. במקרים דחופים ניתן לקצר את התהליך ולקבל תשובה באותו יום או למחרת, אך אגרת השגרירות משתנה בהתאם. את סכומי האגרות הרלוונטיות ניתן למצוא באתר השגרירות.

ניתן להגיש בקשה לויזה עם כניסה אחת או מספר כניסות, מספר הכניסות אומר כמה פעמים ניתן להכנס לסין. ויזה עם כניסה אחת או עם שתי כניסות תקפה לשלושה חודשים מיום הנפקתה ואילו ויזה רב פעמית תקפה עד שישה חודשים או עד שנה. מעבר לתוקפה של הויזה ישנו גם פרק זמן בו מותר לשהות בסין שהוא 30 או 60 יום.

על מנת להגיש בקשה לויזה יש להוריד טפסים למילוי דרך אתר שגרירות סין ולמלא אותם באנגלית, בכתב ברור, קריא וללא שגיאות. לאחר מכן, יש לגשת לשגרירות סין ולהגיש את הטפסים ביחד עם דרכון בתוקף, תמונות פספורט ואישורים נלווים לפי הצורך. כעבור מספר ימים יש לחזור לשגרירות ולקחת את הדרכון חתום עם הויזה, במידה ואושרה.  

כאשר מגישים ויזה לסין חשוב להצטייד באישורים נלווים בהתאם לסוג הויזה המבוקשת. במידה ומדובר על ויזת סטודנט יש להגיע עם אישור הרשמה ממוסד הלימודים ואישור ממשרד החינוך של סין, לצורך ויזת עבודה יש להגיע עם אישור מהמעסיק ואישר חתום ממשרד העבודה של סין וכן הלאה.

אם אין לכם זמן להתעסק עם מילוי טפסים ואתם מעוניינים להמנע מנסיעות מיותרות הלוך חזור, תוכלו להעזר בחברות שמתמחות בהוצאת ויזה או בסוכני נסיעות שידאגו לכל התהליך. הם דואגים למילוי הטפסים והגשתם בתשלום ומה שנשאר לכם זה רק להתחיל לברר על כרטיסי טיסה לסין.