העבודות הכי טובות בעולם

עבודה בחו"ל מאפשרת לשלב חיים בצרפת או נורבגיה, במיאמי או באוסטרליה, באנגליה או בקנדה – היא עבודה שתיקח אתכם למחוזות אחרים, לעולם של תרבויות מרתקות, לחיים חדשים מלאי הפתעות וחוויות נפלאות.

קיים מגוון רחב של עבודות בחו"ל. לא כולן מתאימות לכל יעד, ולחלקן נדרשים כישורים מיוחדים, דרכון זר, ידע או ניסיון קודם, אך לכל אחד יש לפחות עבודה אחת, אם לא עשר, שתיאור המשרה כמו גם הדרישות אליה יתאימו.

רוצים ללמד את אמנות השיחה האנגלית ביפן? לאבטח ספינות נוסעים? לעבוד כמנעולנים במנצ'סטר? לא משנה לכם במה תעבדו העיקר שיהיה רכב צמוד? או אולי אתם מחפשים משהו בתחום המכירות? מה שיש לענף העבודות בחו"ל להציע לכם הוא כל כך הרבה יותר רחב, מגוון ומעניין – אז נעים להכיר: העבודות הכי טובות לצעירים בעולם!

להגשים את החלום האמריקאי

ארה"ב היא היעד הלוהט ביותר של עבודה בחו"ל, ועבודה בתחום המכירות היא אחת הפופולריות באזור, וכוללת עבודה בקניונים גדולים והומים במיאמי, פלורידה, אוקלהומה, צפון קרולינה, מינסוטה, הוואי וערים גדולות וקטנות רבות נוספות. עבודה במכירות בארה"ב יכולה להיות גם במכירת ציורי שמן, ואף עבודה באוטו גלידה מזמר!

תחום המכירות הוא אמנם הוותיק ביותר עבור ישראלים שמבקשים לעבוד בארצות הברית, אך הוא בהחלט לא היחיד. בין האפשרויות הרבות שעומדות לרשותכם: לעבוד כאופר ולחיות לצד משפחה, לעבוד בשיפוץ בתים, מנעולנות, מאבטחי אוניות, הייטק ואפילו משרות שונות באגף כוחות השלום של האו"ם.

מלבד השכר המצוין, שכלל אינו משתווה למה שתוכלו להרוויח בארץ, ומלבד העובדה שתזכו לחיות ולו לרגע קט באמריקה (סיפור מעולה לנכדים לפני השינה), מרבית החברות הישראליות שיעסיקו אתכם יעניקו לכם ערך מוסף ותנאים משופרים. להם זה ברור שהעבודה היא מעל הכל, אבל כיוון שאתם רחוקים מהבית אתם יכולים לצפות לקבל מהבוסים שלכם יחס משפחתי וחם. בפינת התנאים תוכלו למצוא מגורים מצוינים ואפילו דירות פאר, רכב צמוד, חדר כושר, החזרי כרטיס טיסה ועוד. לא כל אחד מהם רלוונטי לכל עבודה, אבל היו בטוחים שכמו שאתם רוצים את העבודה הזו, הם רוצים שתבואו לעבוד שם, וכשאתם מגיעים – שיהיה לכם תמריץ ברור לעבוד, להרוויח כסף (ולהכניס להם כסף), ואולי אפילו להישאר מעבר לתקופת ההתחייבות.

הופה הופה לאירופה

בדומה לארה"ב, גם יבשת אירופה מורכבת מ-50 מדינות (כן, גם "קריית הוותיקן" נחשבת מדינה בפני עצמה), 28 מתוכן כלולות ב"איחוד האירופי". עבודה באירופה תפגיש אתכם עם ערים קלאסיות ומודרניות, ארבע עונות שנה אמיתיות ובמקומות מסוימים גם הבדלים משמעותיים באורך שעות האור והחושך, שטחי טבע עצומים – לפעמים ממש במרכז העיר, ומפגש עם תרבויות מרתקות. רוצים לעבוד באנטוורפן, בודפשט, לונדון, ברלין, מילנו, פורטוגל, הולנד או כל מקום אחר? אז קדימה, למה אתם מחכים?

גם באירופה שולט ענף המכירות על עיקר הנתח של עבודות בחול, אך בואו נדבר על אפשרויות עבודה אחרות: מה דעתכם על עבודה עם שכר בסיס שווה בחנות ספא באמסטרדם? עבודה משרדית במסחר און ליין בברלין? מכירת מוצרים בחנויות הכלבו היוקרתיות ביותר באנגליה? מכירת מוצרי קוסמטיקה תוך כדי לימודי איטלקית? עבודה בתחום אבטחת מידע בנורבגיה? אמרנו לכם שיש עוד אפשרויות, ואפילו לא ציינו את כולן.

גם פה התנאים הנוספים לשכר הבסיס המצוין משתנים, וכוללים למשל מגורים חינם בחודש הראשון, אפשרויות קידום, החזר כרטיס טיסה, פינוקים ועוד.

העולם גדול, והכסף גם

אם בארצות הברית כבר ביקרתם ואירופה קלאסית מדי בשבילכם, אין זה אומר שאין עבודה בחו"ל שמתאימה לכם. מה לגבי דרום אפריקה? או סינגפור הקוסמופוליטית? עבודה בברזיל? סין? יפן? הודו? אמנם אפשרויות העבודה במקומות אלה מצומצמות בהשוואה לארה"ב ואירופה, אבל מדובר בשווקים מתפתחים ואתם יכולים להיות חלוצים בהם, לעשות כסף ולחיות ולטייל במקומות מרתקים ומאלפים.

מה האפשרויות שעומדות בפניכם? דוגמא אחת היא מכירה בקניונים בסינגפור, אי טרופי משגע וקוסמופוליטי, בחברה המוכרת מוצרי קוסמטיקה עם 24 קרט זהב. לחילופין, תוכלו ללמד אנגלית בסין בעיר חוף למול טייוואן, ואולי על הדרך גם ללמוד סינית בעצמכם; למכור מוצרי טיפוח בחנויות בהודו, בברזיל או בדרום אפריקה; ללמד את אמנות השיחה בהירושימה וכמובן – זוהי רשימה חלקית בלבד.

שוטי שוטי ספינתי

אפשרות נוספת ומטריפה של עבודה בחו"ל היא עבודת אבטחה על ספינת נופש. אם אינכם סובלים ממחלת ים, סיימתם שירות צבאי קרבי מלא, אתם בריאים, בכושר גופני ויכולים לנהל שיחה באנגלית – הפרופיל שלכם מתאים לעבודה. העובדים בעבודה זו זוכים להפליג בימים ולראות עולם תוך כדי העבודה, בלי להתחייב למקום מסויים. הספינה תהיה ביתכם החדש, והיא תיקח אתכם לדרום אפריקה, לצפון ודרום אמריקה, לאיים הקאריביים, לאירופה ולכל מקום שרק אולי חלמתם לבקר בו.

העבודה כוללת מחוייבות שלכם ל-12 חודשים, במהלכם תמיד יהיה לכם איפה לישון, הארוחות שלכם ימומנו על ידי המעסיק, כמו גם הוצאות נוספות כמו כרטיס טיסה, ביגוד וביטוח.