ביטוח נסיעות לחו"ל

מעוניינים לטוס לחו"ל? אל תשכחו לבטח את עצמכם! ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה טיפולים רפואיים בזמן שהייה מחוץ לישראל וגם נותן כיסוי בגין פגיעה ברכוש, נזק או אובדן של חפצים ומטען אישי.

טיפולים רפואיים בחו"ל, במיוחד במדינות המערב, עלולים להגיע לעשרות אלפי דולרים בעבור יום אישפוז. במידה ובזמן השהייה בחו"ל אתם נזקקים לטיפול רפואי כלשהו תזכו לכיסוי דרך חברת הביטוח דרכה עשיתם ביטוח לחו"ל, בהתאם לפוליסה שבחרתם.  

ביטוחי הבריאות בארץ אינם תקפים במידה ואתם שוהים בחו"ל וזקוקים לטיפול רפואי, לכן חשוב מאוד לפני הטיסה לדאוג עוד בארץ לביטוח נסיעות מתאים. ישנן חברות ביטוח רבות המציעות סוגים שונים של ביטוחים לחו"ל, חלקם מוצעים בחינם או כמעט בחינם כחלק משירות נוסף שרכשתם, חלקם יקרים יותר וחלקם פחות. לפני רכישת הביטוח מומלץ לבדוק לעומק איזה טיפולים רפואיים מכסה הביטוח ומה השירותים המוצעים.

הצרכים של כל אדם הנוסע לחו"ל משתנים ובעת רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל יש לשים לב שהביטוח מתאים לצרכים האישיים שלכם ולאופי הטיול. חברות הביטוח מציעות חבילות שונות, לדוגמא אם אתם אנשי עסקים קיים מסלול ביטוח תקופתי שאין צורך לחדש אותו בכל טיסה לחו"ל והוא נותן כיסוי בגין חפצים כמו מחשב נייד ושיחזור של מסמכים עסקיים. ישנו גם ביטוח המתאים לתרמילאים ולמצבים בהם מעורב ספורט אתגרי כמו טיפוס הרים, ביטוח זה כולל גם שירות של חילוץ והצלה. כמו כן, קיימים גם ביטוחים המתאימים לנשים בהריון ולחולים במחלה כרונית ידועה.

ישנם ביטוחי נסיעות לחו"ל המכסים אתכם גם במקרה של ביטול הטיסה עקב מוות או מחלה במשפחה, גניבה של מסמכים ואף אובדן המזוודות. זיכרו, ככל שהביטוח שתעשו יהיה מקיף יותר כך גם המענה שתקבלו מחברת הביטוח יהיה רחב יותר.