אייל מספר על עגלות בחו"ל

את החוויה שלי מעבודה בעגלות בחו"ל אני בחיים לא אשכח. התקופה היפה הזו היא אחת התקופות המשמעותיות ביותר בחיי, הספקתי לחסוך הרבה מאוד כסף ולטייל בכל כך הרבה מקומות מקסימים ברחבי העולם.

איך מצאתי עבודה בעגלות בחו"ל

את תהליך חיפוש עבודה בחו"ל התחלתי כבר בארץ, במודעות שונות באתרי אינטרנט ודרך פורטלים העוסקים בעבודות בחו"ל. יצרתי קשר עם מספר חברות שמעסיקות ישראלים בחו"ל, המגוון הרחב של העבודות היה דיי מבלבל והיה לי מאוד קשה לבחור באיזה תחום לחפש עבודה וגם איפה הכי משתלם לעבוד. מצאתי עבודות רבות בתחום המכירות בקניונים ומכירת ציורי שמן מדלת לדלת וגם עבודות לא במכירות כמו למשל עבודות באבטחה.

בסופו של דבר, משרה אחת לכדה את תשומת ליבי, יצרתי קשר עם המפרסם והגעתי לפגישה בחברה שמכרה מוצרי טיפוח בקניונים בעגלות. הרושם הראשוני שהם עשו עליי היה טוב, לאחר מספר פגישות נוספות עם נציגי החברה שובצתי לעבוד במכירת מוצרי ים המלח, אחד המוצרים הפופלאריים והנמכרים בקניונים בעגלות.

נחיתה רכה

מאחר ויש לי אזרחות אמריקאית, הייתי המועמד המושלם לעבודה בעגלות בארצות הברית. כשהגעתי לארה"ב עברתי הדרכה קצרה על עבודה בעגלות, הכנתי לעצמי נאום מכירה באנגלית, התאקלמתי בדירה עם עוד כמה שותפים שעבדו איתי והתחלתי דיי מהר להכנס לעניינים.

למען האמת, ההתחלה הייתה קשה ולא ממש הצלחתי להגיע לכמות מכירות גבוהה, הייתי מבואס לראות את כל המוכרים האחרים עושים 'קופה' ומריצים מכירות על ימין ועל שמאל.

השותפים שהיו איתי בדירה הרגיעו אותי, אמרו לי שלכולם היה קשה בהתחלה ולאט לאט זה יבוא ואין לי מה לחשוש. באמת אחרי כמה ימים התחלתי לצבור יותר בטחון ולמכור הרבה יותר והיו ימים שהייתי עושה בסביבות 500 דולר ליום! תלוי מאוד גם בתקופה, תקופת הכריסמס היא התקופה הכי רווחית של עבודה בחו"ל.

לסיכום, הייתי ממליץ לכל מי שמחפש עבודה בחו"ל לחפש עבודה בעגלות, כמובן שזה לא תחום שיתאים לכל אחד אבל מי שאוהב מכירות, אנשים, קניונים הומי אדם ורוצה להרוויח הרבה כסף בזמן קצר שווה לו לנסות.